Hikayemiz

%100 kaliteli, doğal, yerli ve helal et üretiminde güvenilir ve sektörün lideri

Molu Grup, 68 yıldır Kayseri’de hizmet verdiği Akaryakıt Besicilik ve Et Ürünleri sektörüne 2015 yılında Avrupa standartlarında, son teknoloji ve modern ekipmanlara sahip Et Entegre Tesisini kazandırmıştır. Sektöründe öncü olan Molu, 30.000 m² alan üzerine kurulu Modern çiftliği ve 2.000 m² kapalı alana sahip et işleme tesisi ile hem Türkiye’nin dört bir yanına et ürünleri sağlamakta hem de bölge besicilerine hizmet vermektedir.

  • 30.000 m²molu et çiftliği
  • 10 tonet işleme kapasitesi
  • 7.500 adethayvan kapasitesi

2.500 büyükbaş, 5.000 küçükbaş hayvan kapasitesine sahip Molu Et ve günlük 10 ton et işleme kapasitesine sahip Molu Et Entegre Tesisi Tarım, Hayvancılık ve Gıda Üretimi alanında gerekli tüm şartlara ve kalite belgelerine sahiptir. Çiftliğimizde ve tesisimizde tüm işlemlerler şirketimiz bünyesinde bulunan veteriner hekimlerimiz kontrolünde gerçekleştirilmektedir. Molu Et, hizmet verdiği tüm sektörlerde insani değerleri her şeyin üstünde tutmaktadır. Doğaya saygılı ve doğallıktan ödün vermeyen şirket politikamız ile sürdürdüğümüz çalışmalarımız sonucu daima hedefimiz %100 kaliteye ulaşmak. Bu hedefi gerçekleştirmek için çiftliğimizde ve tesisimizde tüm süreçleri kontrollü, hijyenik ve islami koşullara uygun yürütüyoruz.

Tanıtım Filmi İştiraklerimiz

Kalite Politikamız

Kaliteyi sahip olduğumuz değerlerle sağladık, doğallıktan ödün vermedik.

Kalite politikamızı oluştururken öncelikli değerlerimizi belirledik. İnsani değerlerden yola çıktığımız kalite politikamızda halk sağlığı ve doğallığı ön planda tuttuk. Bu değerleri doğaya saygılı bir üretim modeli ile taçlandırdık. Kurduğumuz çiftlik ve tesiste sağlık ve hijyen koşullarından asla ödün vermedik.

Yenilikçi bakış açımızla kurduğumuz son teknoloji tesisimizi modern ekipmanlarla donatmanın yanı sıra alanında uzman personel kadromuzla sorunsuz işler hale getirdik. Çiftliğimiz ve tesisimiz yetkili kurumlarca düzenli olarak denetlenmekte ve tüm denetimlerden sorunsuz geçmektedir. Ayrıca gerekli tüm kalite belgelerine sahip olan çiftlik ve tesisimiz sektörünün en iyisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Üretim Modelimiz

Çevre Politikamız

Çevreye duyarlı üretim modeli ile gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakıyoruz

Sürdürülebilir bir yaşam için doğal kaynakları bilinçli tüketiyor ve çevreyi koruyan bir politika ile üretim yapıyoruz.

Sürdürülebilir üretim modeli

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sürdürülebilir üretim modelini benimsedik. Bu üretim modeli ile daha temiz ve sağlıklı bir dünya için çalışıyoruz.

Bilinçli kaynak kullanımı

Gezegenimizde bulunan doğal kaynakların sonsuz olmadığının bilincindeyiz. Markamız rakiplerinin aksine doğal kaynakların bilinçli tüketilmesi konusunda örnek olmayı başarmıştır.

Minimum atık ile düşük karbon ayak izi

Et üretiminde oldukça yüksek olan karbon ayak izini uyguladığımız çevre politikası ve sürdürülebilir üretim modeli ile minimuma indirdik. Bu sayede hem tarımsal alanları koruyarak hem de gezegenimize zarar vermeden et üretimi sağlıyoruz.

Dönüştürülebilir paketleme sistemi

Yeryüzünde her geçen gün artan atık sorununa dönüştürülebilir paketleme sistemi ile çözüm bulduk. Ürünlerimizin tamamı geri dönüşüme uygun bir şekilde paketlenmektedir.

İnsan Kaynakları

Her biri alanında uzman olan Molu personelleri şirketimiz bünyesinde eğitilerek nitelikli birer personel olarak görev alır

Molu Grup sahip olduğu insan kaynakları politikası ile nitelikli iş gücü yetiştirir. İşe alımlarda çiftlik ve tesisimizde çalışacak personellerin gerekli eğitim ve oryantasyon süreçleri tamamlanır. Ayrıca üretim süreçlerinin her aşamasında insani değerleri ön planda tutan üretim modelimiz ile çalışanlarımıza güvenilir ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratabilmek için sürekli gelişim göstermekteyiz.

Lütfen bu bölümden sadece CV’nizi gönderiniz. Başvurularınız değerlendirilip en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Sosyal Sorumluluk

“Önce İnsan” diyerek çıktığımız bu uzun yolculukta başarılı sosyal sorumluluk projelerine imza attık

Kurulduğumuz günden bugüne başta Kayseri olmak üzere tüm Türkiye’de çeşitli sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirerek sahip olduğumuz değerleri daha da yücelttik. Molu Grup hiç bir zaman sadece kar amacı güden bir kuruluş olmadı. Her zaman daha fazla canlıya fayda sağlayabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.